Narzędzia

 

Logo Klawiszomierz

Co robi KlawiszoMierz?

Przede wszystkim oblicza, ile użytkownik pisze znaków i ile czasu poświęca na ich wpisanie. Z tych dwóch wartości można wprawdzie obliczyć prędkość, ale to nie ona jest podstawowym kryterium oceny przydatności kursu bezwzrokowego pisania, choć nie jest też bez znaczenia. To właśnie ilość i czas liczą się najbardziej. Jeśli piszesz dużo – to znaczy, że najprawdopodobniej kurs bezwzrokowego pisania to strzał w dziesiątkę, bo pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Działa to też w odwrotną stronę – jeśli KlawiszoMierz pokaże, że nie ślęczysz godzinami nad klawiaturą – kurs nie jest Ci szczególnie potrzebny.

bezwzrokowo.pl

Co robi bezwzrokowo.pl?

Portal dla firm i instytucji z kursem online szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Tutaj łatwo, wygodnie i niedrogo można przeszkolić i podnieść efektywność każdej liczbie pracowników. Firmy mają zapewnione konto administratora dające kontrolę nad przebiegiem całości szkolenia, a specjaliści z bezwzrokowo.pl są do ich dyspozycji przez cały czas trwania kursu.

Co robi piskle.pl?

Portal z tysiącami zarejestrowanych użytkowników – dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Darmowy kurs online, dodatkowe konta Premium i mnóstwo ciekawych tekstów i porad, dzięki którym każdy może osiągnąć szybkość trzykrotnie większą niż prędkość pisania długopisem i uzyskać certyfikat.