O mnie

Grzegorz Frątczak
Nazywam się Grzegorz Frątczak. Jestem pasjonatem efektywności osobistej i zespołowej, praktycznego wykorzystywania metod i technik dla lepszej organizacji pracy, skuteczniejszego zarządzania zadaniami.

W przeszłości sam miałem z tym wiele problemów, które ostatecznie doprowadziły mnie do momentu, w którym podjąłem decyzję o tym, że chciałbym coś zmienić w swoim życiu, coś uporządkować, zrobić, coś co by sprawiło, że stanę się bardziej efektywny i zrealizuję własne cele. Zacząłem czytać, uczyć się, szkolić. Wdrażałem różne nowe techniki, by sprawdzić, która sprawdza się najlepiej. Bazując na swoim doświadczeniu i drodze, którą przebyłem od tego czasu, chcę pomóc innym w osiągnięciu mistrzostwa w efektywności osobistej. Aktualnie prowadzę podcast e-commerce ekomersowa kawa, gdzie przeprowadzam rozmowy z właścicielami menedżerami sklepów internetowych

Chce żyć efektywnie, bo dzięki temu jestem szczęśliwy. Dlaczego? Bo mam czas dla bliskich, przyjaciół, znajomych , mam czas na wyjazdy, podróże, które są moją pasją. Od momentu, w którym podjąłem decyzję, że chcę zmienić swoje życie zauważyłem efekty mojej decyzji. Podróżuję, ostatnio byłem w Etiopii, Kolumbii, Meksyku. Realizuję się zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Osobiście przekonałem się, że te metody naprawdę działają, dlatego chcę przekazać tę wiedzę innym. W tym celu zrezygnowałem z etatu w korporacji i założyłem własną firmę Grefekt.pl – Efektywnie i skutecznie, aby pomóc sobie i Tobie w realizacji marzeń.

Na tym jednak nie koniec – to dopiero początek! Do tej pory udało mi się stworzyć kilka produktów, pracuję nad kolejnymi, które pomogą innym w lepszym wykorzystaniu czasu i efektywniejszym życiu. Czy zastanawiasz się, jak można by wykorzystać dodatkowy czas, który możesz zyskać dzięki poprawie efektywności osobistej? Może przeczytasz książkę, na którą zawsze brakuje Ci czasu? Może znajdziesz czas na realizację swojego hobby, a może dzięki temu w pracy zyskasz uznanie szefa, a konieczność pozostawania po godzinach stanie się dla Ciebie przeszłością? Te właśnie pytania zadaję sobie, kiedy myślę o kolejnych rozwiązaniach i zmianach, które mogą wpłynąć na jakość życia każdego z nas.

Oczekujesz wykładu, który da Ci wiedzę, czy oczekujesz realnej zmiany, którą poczujesz w jakości i terminowości wykonywanej pracy, w rachunku ekonomicznym – kosztach i zyskach, w relacjach pomiędzy załogą? Moje warsztaty opierają się na konkretnych działaniach wprowadzanych w życie. Wykorzystują autorskie metody prostych i skutecznych technikach wdrażania w życie zmian. Priorytetem jest przejście do działania od pierwszego dnia warsztatu, tak aby korzyści były odczuwalne od razu. To jest moja misja i cel.

W mediach…

  • 20131001 - Olivia - Obsesyjne sprzątanie 1„Obsesyjnie sprzątam” i na to jest rada. Cieszy mnie, gdy ludzie znajdują rozwiązanie swoich problemów, dzięki poradom, dlatego zostałem ekspertem w zarządzaniu czasem dla miesięcznika OLIVIA i portalu InteriaKOBIETA – październik 2013
  • „Prace domowe blokują sukces zawodowy” artykuł na wp.pl z moim komentarzem – 4 czerwca 2013
  • Grzegorz w 'Nie Do Zobaczenia' Radio Zet – 16 luty 2012