O trenerze

projektantczasu.pl to autorski projekt Grzegorza Frątczaka, pasjonata efektywnego zarządzania sobą w czasie. Doświadczenia w pracy korporacyjnej i poszukiwania nowych rozwiązań sprawiły, że podjął decyzję o założeniu własnej firmy, której celem głównym jest skuteczne i efektywne dzielenie wiedzą z ludźmi, świadomie wprowadzającymi zmiany w życiu.

Efektem współpracy dla moich klientów jest zwiększenie wartości godziny ich pracy.

Grzegorz Frątczak

Metody, które stosuje wspierają bieżące wykonywanie pracy i w efekcie końcowym prowadzą do lepszej organizacji pracy, skuteczniejszego zarządzania zadaniami i przekładają się na jakość życia. Wiedzę przekazuje w sposób interaktywny w trakcie prowadzonych warsztatów kierowanych zarówno do osób indywidulanych, jak i grup.

Wypracowane techniki i narzędzia są efektem samoobserwacji i podjęcia przeze mnie decyzji o tym, że chciałbym coś zmienić w swoim życiu by realizować własne cele. Dlatego też zdecydowałem się na poszukiwanie metod i wprowadzanie ich w życie w sposób praktyczny poprzez liczne szkolenia i śledzenie najnowszych publikacji. Bazując na swoim doświadczeniu i drodze, którą przebyłem dzielę się wiedzą jak osiągnąć mistrzostwo w efektywności osobistej.


 

Moją misją jest:

Wzbogacać życie ludzi o umiejętność zarządzania czasem, a tym samym swoim życiem i pracą. Wskazywać metody i zmieniać nawyki. Efektywnie wpływać na zmianę, która wprowadzi równowagę.

 

Wartości, czyli w co wierzę:

  • Rozwój, który jest drogą w kierunku osiągnięcia mistrzostwa
  • Możliwość zmiany
  • Możliwość kontrolowania życia, a przez to podnoszenie jego jakości
  • Współpracę zespołową
  • Pasję, która jest motorem działania
  • Wolność

 
Od prawie 5 lat rozwijam swoje umiejętności i widzę zmianę jaka dokonała się w moim życiu. Mam czas dla bliskich, przyjaciół, znajomych, mam czas na wyjazdy, podróże, które są moją pasją. Realizuję się zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. W tym celu zrezygnowałem z etatu w korporacji i założyłem własną firmę Grefekt.pl czyli jak efektywnie i skutecznie pomóc sobie i Tobie w realizacji marzeń.

Czy zastanawiasz się, jak można by wykorzystać dodatkowy czas, który możesz zyskać dzięki poprawie efektywności osobistej? Może przeczytasz książkę, na którą zawsze brakuje Ci czasu? Może znajdziesz czas na realizację swojego hobby, a może dzięki temu w pracy zyskasz uznanie szefa, a konieczność pozostawania po godzinach stanie się dla Ciebie przeszłością? Te właśnie pytania towarzyszą mi podczas  myślenia o kolejnych rozwiązaniach i zmianach, które mogą wpłynąć na jakość życia każdego z nas.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź zakładkę oferta lub Jeśli jesteś gotowy na zmiany przejdź do zakładki: oferta.

 

W mediach…

  • „Prace domowe blokują sukces zawodowy” artykuł na wp.pl z moim komentarzem – 4 czerwca 2013
  • Grzegorz w 'Nie Do Zobaczenia' Radio Zet – 16 luty 2012