To wszystko przez pasję!

To wszystko przez pasję!

Co ma gra w domino do teorii GTD Getting things done?
Dlaczego powinnaś być dumna jeżeli coś ukradniesz?
Luzacy czy sztywniacy – z kim jest fajniej pracować?

Zostałem fanem Productive Magazine i zaszczepię Tobie nawyk czytania ich inspirujących artykułów. Owszem, sam dla nich piszę ale to nie jest kryptoreklama. Jeśli takie masz życzenie, czytaj wszystko co nie jest podpisane: Grzegorz Frątczak. Ominie Cię wtedy wiedza jak znaleźć swoją indywidualną dawkę stresu.

Prosto i wygodnie o zarządzaniu sobą

Możesz czytać Productive Magazine na niemal każdym urządzeniu w wolnej chwili:
– on-line (na komputerze i na każdym urządzeniu mobilnym)
– na iPhonie i iPadzie
– na urządzeniu z systemem Android

Sami najlepsi trenerzy efektywności

W każdym numerze przeczytasz wywiad z guru produktywności, przedsiębiorcą, bloggerem lub trenerem efektywności oraz 7 artykułów uznanych ekspertów. Wszystko pisane lekkim i dobrym piórem o zarządzaniu czasem, skutecznym działaniu, wyznaczaniu celów i ogólnie o produktywności. A właściwie o tym co nas wszystkich interesuje najbardziej – o super efektywności.

Może po japońsku?

Productive Magazine publikowany jest w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i japońskim. Można przy okazji podszlifować język.
Niezależnie czy jesteś managerem, przedsiębiorcą, studentem czy księgową – jeżeli chcesz czerpać z życia jeszcze więcej satysfakcji – po prostu zacznij to czytać na co dzień. Niech się to stanie kolejnym Twoim dobrym nawykiem.

Dobre nawyki rządzą w Productive Magazine!

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>