Grzegorz Frątczak – coach, trener_stare

Grzegorz Frątczak

Zaprojektuj swój czas,
żyj i pracuj jak chcesz!

Wierzę, że jeśli coś nie działa, należy zrobić to inaczej. Wierzę w to, że kluczem do satysfakcji osobistej jest skuteczność i efektywność. Wierzę, że każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie zaprojektować to, w jaki sposób pracuje i żyje, by mieć czas na to na co chce.

Aby móc to osiągnąć trzeba zidentyfikować i zmienić swoje złe nawyki. Trzeba znaleźć sposób, dzięki któremu odzyskasz poczucie kontroli nad zadaniami i projektami, jakie masz do wykonania każdego dnia.

Takich sposobów poszukujemy razem na naszych coachingach i szkoleniach. Pracuję z osobami indywidualnymi i grupami. Bazuję na autorskich rozwiązaniach, które zostały przeze mnie przetestowane i udoskonalone tak, aby były maksymalnie skuteczne.

 

Każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie zaprojektować to, w jaki sposób pracuje i żyje.

 

Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że większość osób dąży do poprawy efektywności poprzez udoskonalenie umiejętności zarządzania czasem, a także priorytetyzowania zadań. Problemem jest jednak to, że ludzie zwykle tracą motywację w trakcie wykonywania zadań. Moją rolą jest zadbanie, aby zrealizowali swoje cele. Po skończeniu szkoleń słyszę od nich, że dzięki temu czują, że ich satysfakcja z pracy zawodowej jest większa. Mają więcej wolnego czasu, który przeznaczają na rozwijanie swoich pasji i spotkania z najbliższymi. Czują się szczęśliwi i spokojni.

Potrafię pomóc w tym, aby 20% czynności przynosiła 80% efektów! Potrafię pomóc Ci zaprojektować życie w taki sposób, aby efektem był Twój spokój, równowaga, satysfakcja i poczucie spełnienia.

 

Efektem współpracy dla moich klientów jest zwiększenie wartości godziny ich pracy.

 

Specjalizacja

Zarządzanie sobą w czasie, w tym:
– poprawa efektywności osobistej i zespołowej;
– implementacja całościowego systemu do zarządzania zadaniami, emailami;
– nauka wdrażania nowych nawyków;
– poprawa procesów i procedur w dziale/organizacji.

 

Doświadczenie zawodowe

Doświadczony trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business oraz Brian Tracy International.

Występował w roli eksperta w Radio PiN, Radio ZET czy TOKFM. Publikuje jako ekspert do spraw produktywności i efektywności w Forbes, INFOR, biznes.onet.pl, egospodarka.pl, ProducitveMagazine i innych.

Na co dzień prowadzi szkolenia i treningi indywidualne z efektywności i produktywności osobistej i zespołowej. Szkolił m.in. w: ING, K2 Internet SA, Metlife Amplico, Getin Bank, Citi Handlowy i w wielu małych i średnich firmach.

Od 2011: Partner i Ekspert w CEO Solutions

2011-2012: Kierownik oraz twórca projektów: bezwzrokowo.pl i piskle.pl
Projekt dotyczył całościowego opracowania oraz wdrożenia portalu internetowego z kursem szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze.
Zakres działań obejmował: stworzenie konceptu, opracowanie metodyki oraz koordynację prac wdrożeniowych.

5-letnie doświadczenie w LG Electronics m.in. jako kierownik zespołu wdrożeniowego (dział telefonii komórkowej).
Zakres działań obejmował: zarządzanie projektami, koordynację komunikacji między poszczególnymi uczestnikami procesu (operatorzy, partnerzy), a także działania związane z optymalizacją oraz poprawą efektywności zespołu, prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzania projektami, szkoleń produktowych oraz warsztatów związanych z innowacjami