Książka za darmo!


Ujarzmij prokrastynację - darmowy ebook

Jak często mówisz sobie: „zrobię to później, przełożę to na jutro…”?
Czy nie jest tak, że „jutro i później” też napotykasz na problemy z realizacją takich przekładanych zadań?

Co by się stało gdyby ktoś przekazał Ci tajną ściągawkę, jak masz postępować, aby realizować zadania płynnie, jedno po drugim do końca i już nigdy nie miałbyś już kłopotu z odwlekaniem?

Wyobraź sobie jakby to było korzystać z wiedzy, która pozwoli Ci dumnie odhaczać na czas zrealizowane projekty i wszystkie Twoje małe i duże działania. O ile więcej spokoju? O ile większe zarobki?

Ja daję Ci właśnie taką darmową ściągawkę. Korzystaj z niej i zmień swoje życie w łatwy sposób. Pełna instrukcja, jak przestać odwlekać, wygrać z lenistwem  i osiągnąć sukces, to 27 stron zawierających energetyczne informacje, case study, test i praktyczne rozwiązania.

Jako dodatkowy bonus, otrzymasz również moje nowe artykuły o tym, jak poprawiać jakość Twojej pracy i życia. Gwarantuję, że nie będę rozsyłać żadnych reklam – tylko treści z bloga projektantczasu.pl.

Nie obawiaj się, zawsze staram się pisać najwartościowiej jak potrafię, a co za tym idzie, nie produkuję swoich tekstów codziennie, już raczej kilka na miesiąc J. Zresztą, zrezygnować możesz w każdej chwili, choć mam nadzieję, że zostaniemy ze sobą na dłużej :)Chcesz wiedzieć więcej? Dostaniesz całą najnowszą wiedzę i praktykę na temat odwlekania i jak sobie z tym poradzić, sprowadzoną do krótkiej i łatwiej do zrozumienia lektury.

Oto szybki przegląd 7 rzeczy, których dowiesz się z tego ebooka:

  • Dlaczego odwlekasz? Najczęstsze przyczyny
  • Jak uświadomić sobie odwlekanie krok po kroku?
  • Jak rozpoznać prokrastynatora?
  • Czy prokrastynacja to Twój problem? Test na odwlekanie.
  • Jak sobie radzić z prokrastynacją?
  • Jak wprowadzić te pomysły w prawdziwym życiu? Studium pewnego przypadku
  • Jak wdrożyć nawyk w 30 dni?


Obiecajmy sobie cos nawzajem. Ty zaczniesz zmieniać na lepsze swoje życie, bo nikt za Ciebie tego zrobi. A ja obiecuję napisać jeszcze niejeden ciekawy poradnik, aby Ci w tym pomóc :)

Grzegorz Frątczak