Coaching i szkolenia

To, gdzie obecnie jesteś zawdzięczasz w dużej mierze tylko sobie. Twoja dotychczasowa determinacja i zaangażowanie pozwoliły Ci odnosić sukcesy. Czujesz, że możesz sprawić, aby Twoja praca i życie dawały Ci jeszcze więcej satysfakcji, jednak nie masz czasu, by przeanalizować, w jaki sposób osiągnąć równowagę. Czasem potrzebna jest jedynie zmiana perspektywy, oceny sytuacji. Czasami jednak współpraca wymaga większego zaanagażowania z Twojej strony.

Moją rolą jest wesprzeć Cię w zmianie. Szeroko pojętej zmianie. Po przeanalizowaniu sytuacji, ocenimy czy w danym przypadku zmiana dotyczy jedynie wprowadzenia delikatnych modyfikacji Twojej pracy (wtedy pracujemy indywidualnie), czy być może konieczne jest przeszkolenie Twoich podwładnych. Od lat wspieram menedżerów w budowaniu efektywności zespołów – chętnie pomogę także Tobie.

 

Najczęściej pracuję z klientami, którzy:

  • borykają się z brakiem czasu dla siebie czy rodziny
  • są sfrustrowani tym, ze nie realizują swoich ambitnych celów
  • są zmęczeni płaceniem wysokich kosztów związanych z realizacją celów

Takim klientom oferuję coaching indywidualny lub szkolenia grupowe.

 

Coaching indywidualny to:

– projektowanie życia w taki sposób, aby efektem był Twój spokój, równowaga, satysfakcja i poczucie spełnienia
– poprawa efektywności osobistej i zespołowej
– inspirowanie do wdrażania nowych nawyków, łamania stereotypów i kwestionowania zastałej rzeczywistości

Czym wyróżnia się mój trening osobisty?

W trakcie naszych spotkań i sesji kładziemy największy nacisk to koncentracja na PRAKTYCE. Zaproponowane rozwiązania wdrażamy w życie. Dzięki temu masz szansę się przekonać o ich skuteczności.

Zaczniesz być efektywny i skuteczny, a w konsekwencji osiągać swoje własne cele. Jeśli będziesz chciał rozszerzyć wiedzę, do czego zawsze zachęcam, podam Ci listę ciekawych lektur, dorzucę garść filmów, które inspirują do podjęcia konkretnych działań.

Ze mną uczysz się wdrażać zmiany w życie, i tym samym zmieniasz swoje życie, a wiedza jest tylko miłym dodatkiem.

 

Szkolenia grupowe

Zarządzanie sobą w czasie, w tym:
– nauka wdrażania nowych nawyków
– poprawa efektywności osobistej i zespołowej
– pomoc w określeniu sposobów radzenia sobie z wielozadaniowością
– szlifowanie obszaru odpowiedzialności
– delegowanie zadań do pracowników i podwykonawców
– łamanie stereotypów, które ograniczają efektywność i skuteczność
– zrozumienie jak działa umysł, by łatwiej i przyjemniej wdrażać zmiany
– inspirowanie do poszukiwania założeń, które blokują efektywność i skuteczność osobistą

Korzyści ze szkolenia
  • Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zdobycia umiejętności związanych z zarządzaniem zadaniami i odzyskają kontrolę nad swoim dniem pracy.
  • Uczestnicy szkolenia zidentyfikują czynności operacyjne, podczas których do tej pory marnowali czas i nauczą się w jaki sposób efektywnie nim zarządzić. Dzięki temu realnie mogą zyskać nawet do 1 godzinny dziennie na realizację dodatkowych projektów lub pracę merytoryczną.
  • Uczestnicy szkolenia opanują umiejętności związane z planowaniem i organizacją czasu pracy, a także te związane z wprowadzaniem usprawnień w obszarze zarządzania projektami. W praktyce, dla firmy oznacza to zwiększenie liczby prowadzonych projektów bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów.
  • Uczestnicy szkolenia nauczą się jak eliminować złą wielozadaniowość, co przyczyni się do wzrostu terminowości realizowanych projektów oraz kończenia ich w zaplanowanych budżetach. Dzięki sprawdzonym i prostym sposobom na zmniejszenie stresu, które uczestnicy będą mogli zastosować już następnego dnia, praca pod presją czasu przestanie odbijać się negatywnie zarówno na jakości samej pracy, jak i na relacjach w zespole.
  • Uczestnicy szkolenia poznają skuteczne metody wdrażania nowych i zmiany starych nawyków, co ułatwi im wprowadzanie zmian w życie i przyczyni się do wzrostu efektywności osobistej.

 

Jak pracuję?

Najskuteczniejszą metodą wytworzenia oraz utrwalenia nowych nawyków jest wdrażanie ich pojedynczo, jeden po drugim. Z tego powodu trening, rozłożony jest w czasie, a jego przebieg dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Spotkania odbywają się co 2-3 tygodnie. Każdy uczestnik coachingu czy szkolenia z zarządzania czasem ma do wykonania zadania domowe, które pozwolą wytworzyć i opanować nowe nawyki, a także zapoznać się i przećwiczyć nowe metody zarządzania sobą w czasie.

Pierwsze spotkanie to przede wszystkim identyfikacja wyzwania czy problemu, z którym się zmagasz Ty lub Twoja firma. Ty mówisz, ja słucham. Na podstawie twojej historii dobieram najbardziej odpowiednie dla Ciebie techniki oraz dostosowuje je do Twoich potrzeb.

W coachingu zazwyczaj zaczynamy od rzeczy, które dają najszybsze efekty, tak byś już nawet następnego dnia mógł dokonać zmiany, która pozwoli Ci oszczędzić czas i zmotywuje do podjęcia kolejnych działań związanych z poprawą efektywności. Następnie zaczynamy wdrażać rzeczy, które wymagają więcej czasu, pracujemy nad wyrobieniem odpowiednich nawyków, aby doprowadzić do trwałej zmiany na lepsze. Coaching zazwyczaj trwa około 7-8 spotkań po 2 godziny.
Oprócz indywidualnych sesji, masz do mnie dostęp poprzez telefon, email, skype…

W wersji grupowej trening ma program, który jest modyfikowany i dostosowywany w zależności od potrzeb firmy i poszczególnych uczestników.

 

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji!
gwarancja satysfakcji
Jestem pewien jakości swoich usług, dlatego korzystając z mojej oferty masz gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony z treningu, otrzymasz zwrot pieniędzy. Z gwarancji możesz skorzystać w dowolnym momencie naszego treningu. Zwrot kosztów dotyczy wszystkich odbytych sesji w ciągu ostatnich 30 dni. Sprawdź mnie.

Możesz TYLKO zyskać!