Zmiany, zmiany, zmiany…

Zmiany, zmiany, zmiany…

No i stało się coś o czym nie myślałem, że się stanie. Gdy kilka lat temu myślałem nad nazwą dla bloga byłem przekonany, że nazwa firmy Grefekt i nazwa bloga Grefektywnie.pl jest najlepsza jaką mogłem wymyśleć. Byłem w błędzie.

Przez ostatnie dwa miesiące zastanawiałem się razem z zespołem specjalistów, w którą stronę moja firma podąża i co tak naprawdę ma ta firma robić. W wyniku wielu dyskusji uzmysłowiłem sobie dlaczego to robię, co robię i jakie korzyści otrzymują moi klienci. W wyniku tego moim mottem stał się poniższy tekst:

Wierzę, że jeśli coś nie działa, należy zrobić to inaczej. Wierzę w to, że kluczem do satysfakcji osobistej jest skuteczność i efektywność. Wierzę, że każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie projektować to, w jaki sposób pracuje i żyje.

 Z tego powodu od razu przyszła mi do głowy lepsza nazwa bloga, która od razu pokazuje czym jest ten blog, kto go piszę i dla kogo – projektantczasu.pl.

Być może nie do końca podzielasz mojej wiary, a być może w pełni wierzysz w to samo co ja. Na tym blogu w kolejnych artykułach będę dzielił się tą moją wiarą i jak ją wdrażam w życie. Będę pokazywał jak działam z klientami i przed jakimi stają wyzwaniami. Wierzę, że dzięki temu Ty będziesz w stanie lepiej poznać siebie i osiągnąć to czego pragniesz.

Jeśli chcesz bym o czymś szczególnym napisał, czy poruszył jakąś sprawę napisz do mnie.

Ps. Wesołych i Spokojnych Świąt!

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>