Coaching

Pozwól, że kogoś Ci przedstawię. Oto człowiek inteligentny i zapracowany. Coś już w życiu osiągnął, ale wiele jeszcze celów przed nim. Planuje, że zrealizuje je wszystkie. Nie chciałby jednak, aby trudna droga do zawodowych sukcesów, pokrzyżowała mu plany na szczęśliwe życie prywatne.
 
Poznajesz? Ten człowiek to Ty.
 
Wiesz, co należy zrobić, by wszystko to osiągnąć, prawda? Zapewne masz do czynienia przynajmniej z jednym „najlepszym” systemem zarządzania czasem.
 

Ale dlaczego nic się nie poprawia?

Dlaczego nie wykonujesz swoich zadań w zaplanowanym czasie?

Dlaczego wciąż nie osiągasz zaplanowanej efektywności?

Dlaczego dziś nie jesteś bliżej swojego celu niż miesiąc temu?

Przypomnij sobie, kiedy był ostatni taki dzień, o którym z czystym sumieniem możesz powiedzieć: „Tak, to był świetnie spożytkowany czas – od rana do wieczora”? Nie mam namyśli po prostu przejścia przez dzień. Mam namyśli wykonanie zadań czy to w pracy, czy w domu. Włączając w to czas na hobby, Twoją rodzinę i przyjemności.
 
Zatrzymaj się na moment i spójrz na siebie z boku, na swoje życie, na tę żonglerkę wszystkimi zobowiązaniami i zadaniami. Czy nie masz poczucia, że w natłoku różnych spraw czas ucieka, a wykonanie Twojego planu na życie za bardzo się w tym czasie rozciąga?
 
Czy chcesz mieć więcej czasu na kreatywną pracę, na zabawę z Twoją rodziną, na cieszenie się swoim hobby lub po prostu naładowanie baterii? Przecież nie jest tak, że masz niekończącą się listę rzeczy do zrobienia, wszystko to można opanować, ale nie widzisz jak możesz to zmienić?
 
Czy masz już dość tych wysokich kosztów, które płacisz za realizację swoich celów? Przychodząc do domu, przynosisz zmęczenie, powodowane ciągłą gonitwą za tym, by zminimalizować ilość piętrzących się zadań i frustrację wiecznymi pożarami.
 
 

Czy poniższe kwestie wydają Ci się znajome?

Ciągle nie możesz uwierzyć, że masz do zrobienia tak wiele rzeczy. Wciąż nie realizujesz tego co tak naprawdę powinno być wykonane i tego co chcesz robić. To Cię przygnębia, ponieważ w ciągu dnia nie masz czasu, by zająć się ważnymi sprawami. Po prostu myślisz „zajmę się tym jutro”, ale do tej pory Ci się to nie udało.
 
Chcesz znaleźć i zastosować jakiś system do zarządzania swoim czasem, który będzie odpowiedni dla Ciebie. W zasadzie to zastanawiasz się, czy w ogóle jest jakiś system, który będzie dobry dla Ciebie. Nowe rzeczy działają na chwilę i potem jesteś z powrotem w punkcie wyjścia. Czujesz przeciążenie.
 
Wiesz, że nie możesz zrobić wszystkiego, ale nie wiesz jak powiedzieć „NIE”, kiedy wszystko wydaje się takie ważne. Wydaje Ci się, że nie ma żadnej drogi by priorytetyzować i znaleźć sposób, by czasem powiedzieć NIE, nie masz kiedy ani jak tego wypracować…
 
Powtarzasz sobie, że jeśli znajdziesz wolną chwilę, to przysiądziesz, przemyślisz, wdrożysz jakiś system i wszystko będzie dobrze. Być może używasz systemu GTD lub metod Stephena Covey’a, ale to ciągle nie wydaje się proste i nie daje efektów. Myślisz, że z chwilą, gdy skończysz wszystkie zaległe rzeczy, to wtedy zajmiesz się tym, co naprawdę chcesz robić. Ale nie ważne czego próbujesz, by „skończyć te rzeczy”- jesteś cały czas w tym samym miejscu.
 

Nie marnuj kolejnych minut szukając następnych nieskutecznych rozwiązań. Pomoc jest właśnie tutaj!

 
Mogę dać Ci zestaw praktycznych narzędzi, które pomogą Ci zrobić to co naprawdę chcesz robić oraz nauczą Cię ponownie kochać Twoje życie.
 

Jeśli Cię to przekonuje, albo już słyszałeś o tym szkoleniu i chcesz umówić się na bezpłatne spotkanie wstępne, aby dopytać o szczegóły i omówić organizację 5 SIŁ PRODUKTYWNOŚCI w Twojej firmie,
Umów się na bezpłatną konsultację!

 
 

gf_forbes

Nazywam się Grzegorz Frątczak.

Nie, nie urodziłem się ekspertem od zarządzania czasem z wrodzonym genem ekstra ładu i super produktywności. Było całkiem odwrotnie. Dookoła mnie był chaos. Płaciłem za to długimi godzinami pracy, stresem i brakiem poczucia kontroli nad tym co się dzieje. Kiedyś mój dobry przyjaciel powiedział mi: „Ja nie wiem jak ty to robisz. Wprowadzasz chaos wokół siebie, ale jakoś te swoje cele osiągasz!” To zdanie stało się dla mnie inspiracją i odmieniło całe moje życie, bo wtedy zainteresowałem się metodami, które pomagają mi się lepiej ogarnąć. Było to w czasach, gdy słowa iPhone, czy smartfon brzmiały jeszcze tajemniczo, więc około 2007 r.
 
Od zawsze uwielbiałem poprawiać i usprawniać – zarówno rzeczy, jak i systemy, metody i rozwiązania. Nawet gdy pracowałem jeszcze na etacie, jako inżynier elektronik w  LG Electronics. Nikt wtedy nie oczekiwał ode mnie usprawniania procesów w firmie. Moja pasja była jednak silniejsza –w ciągu 6 miesięcy ja i mój zespół usprawniliśmy procesy, w wyniku czego oszczędzaliśmy 6 godzin dziennie! Praca stała się łatwiejsza, przyjemniejsza i mieliśmy czas, aby skupić się na tym co ważne, również na naszym prywatnym życiu :)
 
I tak moje zainteresowanie metodami zwiększania efektywności oraz zarządzania sobą w czasie, przerodziło się w profesję. Przez te lata odkryłem, że są różni ludzie, różne rozwiązania. I to właśnie metody mają się dopasować do ludzi a nie na odwrót. To jest jedno z moich największych odkryć.
 
Od tamtego czasu poznałem wiele technik, praktyk, metod, tricków , nawyków – ucząc się od najlepszych ekspertów na świecie. Trudno to zliczyć. Wiedza, którą zdobyłem jest bezcenna. A dziś dzielę się nią z moimi klientami, którzy wychodzą z własnymi systemami do zarządzania czasem, ale też ze spokojem i brakiem stresu… Osiągają własne cele, bo to właśnie jest najważniejsze.

„Każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie zaprojektować to, w jaki sposób pracuje i żyje.”

  Jeśli w 2006 roku ktoś by mi powiedział, że będę miał świetnie prosperującą własną firmę szkoleniową i jednocześnie:

 • będę miał psa, którego będę wyprowadzał dwa razy dziennie (w sumie 45 minut),
 • będę ćwiczył 5 razy w tygodniu po 60 minut,
 • będę medytował codziennie po 45 minut,
 • samodzielnie gotował (60 minut dziennie),
 • czytał książkę codziennie przez 45 minut

To nigdy bym temu komuś nie uwierzył…

 
A jednak stało się. Doba nadal ma 24 godziny, nie przybyło jej ani minuty, a ja potrafię wydobyć z niej dodatkowe 4-5 godzin dziennie.
 
I to jest właśnie to, czego uczę moich klientów w czasie coachingów i szkoleń, które liczę już w setki.
 
A z Andrzejem poznałem się, gdy jeszcze liczyłem je w dziesiątki :)

„Z Grzegorzem współpracuję od marca 2011. Grzegorz to Biznes Doktor. W czasie roku naszej współpracy, moje obroty wzrosły o 45%. Nie potrafię ocenić ile z tego to zasługa Grzegorza, jednak jestem pewien, że wzrost był w dużej mierze efektem uporządkowania, które wprowadził do Mapy Zdrowia.”

Andrzej Prokopiuk, Mapa Zdrowia – właściciel

 
Teraz jestem doświadczonym trenerem biznesu, coachem i menedżerem z dyplomem MBA, założycielem i ekspertem CEO Solutions. Jestem też akredytowanym trenerem w  Ernst &Young Academy of Business oraz Brian Tracy International. Mam swoje kąciki eksperckie m.in. w Forbes, INFOR, biznes.onet.pl, egospodarka.pl i Producitve Magazine.
 
Wieloletnie prowadzenie firmy szkoleniowej nauczyło mnie ważnej rzeczy. Możesz iść tropem każdego najlepszego systemu zarządzania czasem , ale jeśli nie jest on zaprojektowany w sposób, w jaki pracuje Twój umysł, to nie będzie on działać.
 
Nie zawsze wejdziesz w system, który każdy Ci poleca, mówiąc: „to jest najlepsza książka o zarządzaniu czasem”. Nie u każdego zadziałają metody GTD czy praca według list to-do, czy kalendarza.
 
Choć wielu od tego zaczyna, jak na przykład Rafał:

„Do Grzegorza udałem się po przeczytaniu „Getting Things Done”. Grzegorz zapoznał się wnikliwie z rozwiązaniami, które ja stosuję. Bardzo mi się spodobało, że nawet nie próbował mnie przekonywać do „swojego” systemu tylko pomógł mi stworzyć mój własny. W przeciągu niecałych 2 miesięcy osiągnęliśmy niesamowite efekty. Jestem spokojny o moje listy zadań, a deadline`y – już mnie nie przytłaczają. Dzięki Grzegorzowi odzyskałem co najmniej 1-2 godziny dziennie. Inwestycja czasu i pieniędzy w spotkania z Grzegorzem, to moja najlepsza inwestycja!!!”

Rafał Ferber, menadżer zespołu sprzedażowego

 
To Ty masz rację!
 
Nie masz problemu z dyscypliną. Nie masz problemu z siłą woli czy charakterem. Po prostu nie trafiasz na system dopasowany do Ciebie.
 
Pierwszy krok, to poznanie tego jak działa Twój umysł i następnie zaprojektowanie na podstawie tego systemu zarządzania czasem.
 
To dziś jest ten Twój pierwszy dzień kreatywności, produktywności i ponownego zakochania się w swoim życiu!
 
Mój indywidualny coaching bazuje na mojej autorskiej metodzie „5 SIŁ PRODUKTYWNOŚCI”, która wykorzystuje najnowsze odkrycia z dziedziny psychologii i działania umysłu. Ucząc się jak zaimplementować narzędzia skojarzone z każdą z pięciu sił, odnajdziesz siebie w pracy krótszej i przyjemniejszej. Jednocześnie osiągniesz rezultaty, które do tej pory były tylko w sferze marzeń!
 
Może Ci się wydawać, że ten system jest banalny, ale uwierz mi, kiedy słowa brzmią banalnie, praca nad wdrożeniem może być ciężka. Będziesz potrzebować wsparcia w czasie wdrażania.
 
 
Na początek zobacz, co zyskali moi klienci dzięki pracy ze mną. To ludzie tacy jak Ty.

 

Tak jak Natalia, Kuba, czy Łukasz, tak i Ty po zakończeniu coachingu poczujesz, że:

 • Każdego dnia będziesz wiedzieć “Co jest moją najważniejszą rzeczą do zrobienia, która da mi największy zysk?”Dzięki temu nie będziesz marnotrawić czasu na nieistotne zadania, które na pewno wyskoczą Ci w ciągu dnia. Będziesz czuć, że idziesz do przodu, a to da Ci niesamowitą satysfakcję.
 • Będziesz mieć pewność, że każdego dnia robisz to, co jest w tym dniu najważniejsze.
 • Nauczysz się, co i dlaczego powstrzymuje Cię w osiąganiu Twoich celów i znajdziesz rozwiązanie, które pozwoli Ci z łatwością i przyjemnością je osiągać.
 • Dzięki lepszej kontroli kalendarza zapanujesz nad swoim życiem, zyskując więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.
 • Dzięki lepszej kontroli dokumentów, e-maili i swoich zadań osiągniesz większy spokój działania.
 • Dzięki jasności co do osobistych, jak i zawodowych celów w swoim działaniu osiągniesz synergię i harmonię.
 • Dzięki nowym strategiom i metodom działania, będziesz osiągać lepsze rezultaty w krótszym czasie. Moi klienci raportują nawet 2 godziny oszczędności dziennie!
 • W czasie naszej pracy wypracujemy nawyki i strategie, które staną się dla Ciebie autopilotem pozwalającym cieszyć się pracą i życiem.
 • Odkryjesz swoje „Dlaczego?”Poznasz osobiste korzyści, które osiągniesz będąc bardziej zorganizowanym, bardziej produktywnym. Zrozumiesz styl pracy i zorganizowania – zarówno Twój, jak i Twoich kolegów, dzięki czemu każdy z Was będzie wykorzystywał odpowiedni dla siebie system.
 • Poprzez synergię 5 sił produktywności zwiększysz znacząco efektywność i dowiesz się jak ją utrzymać w przyszłości – tak, by móc wciąż się rozwijać.
 • Poprawisz koncentrację swoją i swoich pracowników, by realizować cele nawet 3 razy szybciej niż do tej pory.
 • Ograniczysz stres i zwiększysz energię i zdrowie swoje i swoich pracowników.
 • Stworzysz system zarządzania czasem do komunikacji i zarządzania celami, który będzie Ci służył przez cały okres Twojej pracy zawodowej.
 • Będziesz osiągać lepsze rezultaty poprzez efektywną pracę Twoją i Twoich pracowników, co pozwoli na osiągnięcie osobistej i firmowej przewagi nad konkurencją.
 • Znajdziesz czas na ważne rzeczy, takie jak sport, przyjaciół i wszystko, co jest ważne dla Ciebie.

Czy to wszystko nie brzmi wspaniale?

 
 
I pewnie teraz się zastanawiasz, „Grzegorz, jak DOKŁADNIE taki coaching wygląda, że daje stałe rezultaty i trwałą zmianę w życiu…„
Uzasadnione pytanie!
 
Zaprojektowałem ten trening tak, by pójść znacznie głębiej niż większość treningów typu „pudełko”, które sprawiają, że jesteś zachwycony, ale potem zostawiają Cię samego, szukającego czasu i skoncentrowania by iść do przodu. Za bardzo mi na Tobie zależy, bym skorzystał z tego dość prostego rozwiązania. Zamiast tego zamierzam „trzymać Cię za rękę” przez cały proces zmiany. Przez całe 18 tygodni.
 
Pomogę Ci pójść dalej niż myślisz, że jest to możliwe
 
Wszyscy najlepsi atleci mają swojego coacha czy trenera, który wspiera ich w wewnętrznej grze. Oni wiedzą, że umysł jest potężniejszy niż mięśnie. Tak jak właściciele biznesu wiedzą, że DZIAŁANIA są o wiele ważniejsze niż plan biznesowy.
 
Jak pomogę Ci wprowadzić trwała zmianę?
 
Zaczniemy od opracowania planu działania na 18 tygodni, dostaniesz ode mnie swój „rozkład jazdy”, wytyczymy cele.
 
Dostaniesz zaproszenie do specjalnego miejsca gdzie znajdziesz wszystkie instrukcje, materiały, nagrania rozmów, dodatkowe video, transkrypty, próbki, etc..
 
I nie ma lekko, bo mnie interesują konkretne rezultaty – obdaruję Cię również specjalnym testem przed i po coachingu, by zobaczyć osiągnięte efekty.
 

Dodatkowo w każdym z 18 tygodni dostaniesz:

 • 1,5 godzinny coaching przez telefon/skype, lub jeśli wolisz spotkania w cztery oczy, to już teraz zapraszam Cię do mojego biura na warszawskim Mokotowie. Czas jaki temu poświęcisz będzie jednocześnie treningiem różnych modułów dopasowanych do Twoich potrzeb.
 • Różnego rodzaju agendy, materiały i ćwiczenia krok po kroku, które będą robione w czasie spotkania. Zapewniam Cię, że będą Cię one trzymać w skupieniu i koncentracji również pomiędzy spotkaniami.

 

W każdej minucie w ciągu tych 18 tygodni daję Ci prawo

do zadawania mi dowolnej ilości pytań przez email.

  Czy to nie jest świetna wiadomość, że już niedługo będziesz mieć:

 • Więcej czasu i swobody
 • Większe możliwości zarabiania pieniędzy
 • Skuteczniejszy system i nawyki
 • Zdolność do szybszej regeneracji sił w ciągu dnia
 • Zdolność do efektywnego zajęcia się milionem małych rzeczy, które przychodzą każdego dnia
 • Pewność w mówieniu „NIE” z odwagą i miłością, tak by nikogo nie urazić
 • Umiejętność odpuszczania sobie spraw, które nie są odpowiednie dla Ciebie
 • Swobodę i spokój w wybieraniu spośród zobowiązań i szans

 


 

Zacznij te zmiany już teraz:

>>>Umów się na bezpłatną konsultację!<<<

 
 
 
Hmm… czytasz dalej :), pozwól więc, że rozwieję Twoje ostatnie wątpliwości, choć uważam, że właśnie teraz jest najlepszy moment na cofnięcie się do powyższego boksu i umówienie się na darmowe pierwsze spotkanie (bez żadnych zobowiązań!). Zaufaj memu doświadczeniu.
 

Mój coaching opiera się na autorskiej metodzie „5 sił produktywności”

 
Czyli na opracowanym przeze mnie systemie, by krok po kroku podwoić, a nawet potroić Twoją produktywność!
 
Każda z 5 sił ma swoją specyfikę i poprzez swoją synergię z innymi tworzy unikalną i niepowtarzalną mieszankę. Dzięki temu można osiągać szybciej i skuteczniej swoje cele.
 
W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy na czym się skoncentrować bazując na programie „5 sił produktywności”
 
Siła 1: Energia
Na koniec dnia liczy się to, co tak naprawdę jest zrobione i szanse, które zostały wykorzystane. Nie jest jednak możliwe ciągłe działanie na najwyższych obrotach, jeśli odwlekasz zadania, coś Cię wyczerpuje, czy przytłacza. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów potrzebujesz wewnętrznej energii fizycznej (chęci i gotowości do działania). Do tego nie może Ci zabraknąć pewności, koncentracji i kreatywności. By to wszystko osiągnąć, trzeba właściwie zarządzać swoją energią fizyczną, umysłową, emocjonalną i duchową. To pierwszy fundament systemu.
 
Dokładnie tak jak u Natalii:

„Byłam przytłoczona ilością zadań, które miałam do wykonania jako asystentka Prezesa. Jedne goniły drugie i powoli zaczynałam odczuwać tylko jedno – stres. Może jeszcze drugie – beznadziejność sytuacji. Pierwsze co Grzegorz dla mnie zrobił, to przyniósł mi natchnienie na zmiany. Dzięki niemu uwierzyłam, że moja praca wcale nie musi tak wyglądać. Potem musiałam uwierzyć w coś jeszcze. W to, jak często ludzie sami sobie utrudniają wykonywanie własnych zadań poprzez taką a nie inną organizację pracy.”

Natalia Lis, asystentka pani prezes w IGD

 
Siła 2: Nawyki
Nawyki to część operacyjna wdrażania udoskonalonej produktywności. Dzięki nawykom realizujemy zadania na co dzień. Aż 45% naszych działań jest zautomatyzowana. Skoro tak jest, to jak zmieniać przyzwyczajenia, by nas wspierały? Ta część systemu dotyczy zagadnień związanych z tym jak zmieniać stare i wdrażać nowe nawyki (złote zasady, najlepsze metody i techniki wspierające zmianę) oraz czy poleganie na sile woli i samodyscyplinie to właściwa droga do sukcesu.
 
Krzysztof wdrożenie nawyku ma już za sobą:

„Mój problem polegał na tym, że miałem coraz więcej jednocześnie uruchomionych projektów i zbyt dużo nie dokończonych zadań. Nie widziałem innej możliwości jak wykonywać te projekty symultanicznie. Grzegorz nakłonił mnie do zmiany tego nawyku i opłaciło się. Zmiana nawyku to nie jest prosta sprawa, ale Grzegorz nie próbował dopasować mnie do istniejących metod. On te techniki modyfikował i dopasowywał do mnie. Myślę, że w tym tkwi tajemnica naszego sukcesu. Zdumiewające, ale… mam 2h dziennie extra dla siebie, co w skali roku daje 3 miesiące. Czuję, że panuję nad moją pracą a było odwrotnie.”

Krzysztof Daniluk, Partner Zarządzający, BLUO – 100% Ecommerce

 
Siła 3: Wewnętrzne przekonania
Nasze nastawienie, nasze założenia, z którymi żyjemy na co dzień często nas ograniczają. Robimy wiele rzeczy nie zadając sobie tak naprawdę pytania: Dlaczego coś robimy? Odkrycie wewnętrznych założeń pozwoli na zidentyfikowanie zachowań, które do tej pory utrudniały Ci wysoką produktywność. Wiem, że w tej chwili może brzmieć to dla Ciebie cokolwiek enigmatycznie. Podczas coachingu stanie się przejrzyste jak źródlana woda. Ta część poświęcona jest: poznaniu stereotypów i mitów, które powodują wykradanie czasu, diagnozie ukrytych założeń, które na co dzień kierują naszymi działaniami i niekoniecznie są najbardziej efektywne. Odsłonię przed Tobą również zagadnienia związane z odwlekaniem, czyli prokrastynacją.
 
Siła 4: Metody i Techniki
Nasze nastawienie, nasza energia i nasze nawyki stanowią podstawę naszego działania. Jednak warto wiedzieć jak działać.  Ten filar to zestaw technik i metod opracowanych na podstawie najlepszych praktyk na całym świecie. W czasie projektowania szkolenia wybieramy metody i techniki najistotniejsze z punktu widzenia potrzeb Twoich i Twojego zespołu.  Dotyczą one m. in.: metod zarządzania zadaniami i e-mailami, metod delegowania i kontroli, zasad KAIZEN, dobrej i złej wielozadaniowości.
 
W pełni to docenił to, czy tez raczej powinienem napisać: Has fully appreciated this :), Kuba:

„Thanks to Grzegorz I learned to prioritize my tasks better, started focusing on what’s really important and – in result – gained extra time at work to think more strategically. Grzegorz is an experienced professional, but can also think out of the box – offering ideas which at first glance look pretty surprising, but later prove to be very, very helpful. Work with him is a pleasure,Grzegorz understands his client’s needs very well.”

Jakub Korczak, Vice President IR, Managing Director CEE at Serinus Energy Inc.

Siła 5: Triki
Triki, czyli szybkie i bezbolesne zmiany, które przyspieszają nasze działanie. Wymagają od nas tylko podjęcia  decyzji o ich zastosowaniu. Triki podpowiadają jak niektóre metody zastosować skuteczniej i lepiej. Znam wszystkie najnowsze i najlepsze tricki, które ułatwiają pracę liderom na całym świecie. Co może być trickiem? Choćby wykorzystanie automatyzacji narzędzi, (np. filtry w emailach), rejestr czasu, czy śledzenie delegowanych zadań.
 
Z szybkimi trickami bliżej zapoznał się Łukasz:

Grzegorz był moim przewodnikiem – podpowiadał, zadawał pytania, stawiał wyzwania, które miały przyspieszyć cały proces. Gdy już znaleźliśmy jakieś rozwiązanie, wymagał ode mnie natychmiastowego działania. Od razu przechodziliśmy od teorii do praktyki. Każde spotkanie kończyło się zadaniem, które przybliżało mnie do osiągnięcia mojego celu.”

Łukasz Lewandowski, wiceprezes zarządu w K2 Internet S.A.

    Na tych fundamentach 5 sił, osadzony jest cały 18-tygodniowy program Coachingu, podczas którego zajmiemy się, oj zajmiemy, Twoją:

 • Wielozadaniowością – czym jest i jak minimalizować złą wielozadaniowość (przeszkadzacze, koncentracja)
 • Zarządzaniem skrzynką emailową / śledzeniem oczekujących elementów / projektami / delegowaniem
 • Wdrażaniem nawyków – najlepsze praktyki
 • Odwlekaniem
 • Systemem do zarządzania zadaniami / priorytetyzacją / podejmowaniem decyzji
 • Planowaniem kalendarza / spotkaniami / przepełnieniem kalendarza
 • Planowaniem długookresowym
 • Planowaniem tygodniowym
 • Konsolidacją systemów / narzędzi
 • Porządkowaniem otoczenia: Organizacją plików / dokumentów papierowych
 • Mówieniem NIE

I na pewno ucieszy Cię wiadomość, że już niedługo będziesz:
 
efektywnie zarządzać przerwaniami w pracy: Nauczysz się pracować tak, by nie rozpraszało Cię w działaniu to, że ktoś lub coś przerywa Ci pracę.
mieć odpowiednie cele i priorytety i nauczysz się jak być skupionym na tym, co jest najważniejsze.
w pełni kontrolować swoją skrzynkę emailową. Będziesz wiedzieć dokładnie co masz zrobić z każdą wiadomością, tak by nie gromadzić stert niezałatwionych maili.
na bieżąco z projektami: odkryjesz jak bez wysiłku śledzić trwające projekty.
zarządzać przepływem pracy: stworzysz system do dodawania nowych przychodzących zadań i spotkań, bez straty czasu.
cieszyć się uproszczonymi procesami pracy: przeanalizujemy Twoje działania w pracy od góry do dołu.
 
 
Z Jarkiem już to przerobiliśmy:

„Potrzebowałem eksperta od zarządzania czasem, który usystematyzuje moją wiedzę i na bazie tego co już wiem zaproponuje rozwiązania, które jeszcze bardziej ulepszą moją pracę. Wybrałem Grzegorza i nie zawiodłem się. Sterty karteczek i notatek na zawsze znikły z mojego biurka. Zmiana w jakości pracy… bezcenna.”

Jarosław Pawlak, menedżer w Merbanco Doradcy Finansowi

 
 

Na co jeszcze możesz liczyć po odbyciu całego programu Coachingu?

 • Przejdziesz od wątpliwości w siebie do odwagi podejmowania ważnych działań.
 • Przekierujesz koncentrację z busy-work do pracy na fundamentach które pozwolą Ci zarobić więcej pieniędzy.
 • Zniwelujesz prokrastynację i przepracowanie, rozwiniesz samodyscyplinę do robienia tego co ma największe znaczenie.
 • Uciszysz wewnętrzne głosy, które mówią „nie mogę, to nigdy nie będzie działać, nie zasługuję na to”
 • Zdobędziesz odwagę, pewność i moc do finalizowania zadań szybko!
 • Przestaniesz odczuwać zmęczenie odwlekaniem i nic Cię nie zatrzyma w tych wszystkich obszarach, które się liczą.
 • Zostawisz za sobą nieistotne zadania i zdobędziesz odwagę by działać w kierunku Twoich celów!
 • I wreszcie znajdziesz  czas dla siebie. Bez poczucia winy. Cieszenie się swoim życiem stanie się strategicznym zasobem, a nie niepotrzebnym luksusem.

 
Do tego wszystkiego, dostajesz także moją osobistą GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.
 
Jestem przekonany, że gdy zaczniesz ze mną coaching będziesz zachwycona/y. Wiem również, że jeśli podążysz za procesem nauki i zmiany, osiągniesz klarowność, jak zaprojektować najlepszy i własny sposób zarządzania czasem i produktywnością. To będzie również koniec Twojej walki z prokrastynacją czy negatywnymi uczuciami, które przychodzą wraz z każdą poważną zmianą.
 
Daję Ci 30-dniową gwarancję.  W jej trakcie, w dowolnym momencie możesz powiedzieć, że nasz trening Ci się nie podoba i chcesz, bym oddał Ci pieniądze.
 
Dlaczego jestem pewien, ze Ci się spodoba?
 
Bo podczas bezpłatnej konsultacji, najpierw sprawdzimy, czy standardowa 18 tygodniowa wersja pasuje do Ciebie. Czasem wyzwania są bardzo konkretne i wtedy mogę zaproponować Ci coś krótszego lub w innym harmonogramie.
 
Czy pasujemy do siebie, a może już się lubimy?
 
Zarządzanie sobą w czasie i produktywność, to trudne umiejętności, ale dasz radę się ich nauczyć. Proces ten wymaga od Ciebie kompletnej uczciwości i otwartości na to, jak żyjesz i pracujesz. Ważne jest więc to, jaką masz relację z Twoim coachem.
 
Z Krzysztofem, miałem naprawdę dobrą relację:

„Razem wprowadziliśmy internetowe narzędzia wspomagające, dzięki którym nastąpiła 50% poprawa wymiany informacji i współpracy w zespole. W dalszym okresie dało to firmie wymierne korzyści. Napisałem „razem” i to właśnie w naszej współpracy chciałbym podkreślić – Grzegorz to profesjonalista stawiający na partnerstwo. Polecam go wszystkim, którzy chcą „uleczyć” czas własny i firmowy.”

Krzysztof Rumianowski, prowadzi firmę BDiRZ

Podczas bezpłatnej 45-minutowej konsultacji bez żadnych zobowiązań, przedyskutujemy Twoje cele i zdecydujemy, czy jesteśmy dobraną parą. Najważniejsze jest Twoje 100% zadowolenie zadowolenia z decyzji.
 
Poczujesz mój styl i moją energię. Dowiesz się jak możemy rozwiązać Twoje wyzwania i rozwinąć Twoje możliwości. Razem zbadamy co najlepiej wesprze Twoje marzenia, terminy, budżety i Twoje życie. Opowiesz mi o swoich marzeniach, osiągnięciach i tych paskudnych ograniczeniach, które Cię powstrzymują.
 
Gotowy/a by zarezerwować termin bezpłatnej konsultacji?

Nie czekaj na swoje marzenia… 

>>>Skontaktuj się już teraz!<<<

 
P.S. Rozwijanie relacji coachingowej nie niesie ze sobą ryzyka: moje konsultacje są bezpłatne i ja wypracuję z Tobą rozwiązania, które perfekcyjnie pasują do Twoich potrzeb.
 
Ale jedno ryzyko – i to dość groźne – istnieje. Ryzyko nierobienia niczego. Pamiętaj, musisz podjąć działanie by osiągnąć sukces, na który zasługujesz. Skontaktujmy się i porozmawiajmy. Kiedyś będziesz sobie dziękować za tę decyzję.
 
Serdecznie Cię pozdrawiam

Grzegorz Frątczak