Media i współpraca

Posiadanie określonej wiedzy, a w szczególności wiedzy specjalistycznej, to nie tylko przywilej, ale także obowiązek i zaszczyt dzielenia się nią z innymi. W pełni podzielam ten pogląd, dlatego z przyjemnością uczestniczę w wielu projektach medialnych, w ramach których ukazują się publikacje z moim udziałem poświęcone szeroko pojętym zagadnieniom związanym z projektowaniem czasu.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z wybranymi artykułami eksperckimi opublikowanymi w portalach i na łamach prasy codziennej i biznesowej.

 

Współpraca z mediami

Stale współpracuję z wieloma tytułami w charakterze eksperta. Rozumiem specyfikę funkcjonowania współczesnych mediów, dlatego w przypadku zapotrzebowania na „szybki” komentarz lub opinię ekspercką z zakresu moich kompetencji zachęcam do kontaktu.

Grzegorz w PIN Style
u Agnieszki Horaczy w audycji „PiN Style” w radio PiN

Grzegorz w „PiN Style”

logo forbes
wywiad z Grzegorzem pt. „Przepis na dobry work-life balance”
140119 TOKFM - Transformacja
Grzegorz u Pawła Sito w audycji „Transformacja” w radio TOK FM

Grzegorz w TOK FM
logo-wp.pl „Prace domowe blokują sukces zawodowy”
artykuł na wp.pl z moim komentarzem
logo-radio-zet 200 Grzegorz w „Nie Do Zobaczenia” Radio Zet

Grzegorz w Radio ZET
Magazyn Sukces - 2015-05-22 W „Magazynie Sukces” wydawanym przez wydawcę „Rzeczpospolita” artykuł o tym jak wykorzystuję swój czas, by znaleźć czas na wszystko.
150130 - Vademecum Pracodawcy 2015ma „Vademecum pracodawcy – 2015″ to kompendium wiedzy z zakresu HRM i prawa pracy dla specjalistów HR, przedsiębiorców i pracowników. A w nim mój artykuł z okładki o „(Nie)produktywnych pracownikach w open space”.
logo-nf-200 Na portalu manager.nf.pl znajduje się cykl artykułów o efektywności osobistej, gdzie poruszam tematy wpływu zarządzania sobą w czasie na rozwój kariery i nie tylko. Na przykład: „Jak pogodzić ze sobą życie prywatne i zawodowe?”
infor Systematyczny cykl materiałów eksperckich adresowany głównie do: księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm oraz urzędników. Link do całego cyklu >>>.
logo - onet.biznes 200x49 Cykl materiałów eksperckich o produktywności osobistej i zespołowej. Link do całego cyklu >>>.
logo-inwestycje.pl-200 Wywiad pt. W poszukiwaniu zagubionego czasu.
jobs Cykl artykułów o efektywności osobistej, gdzie poruszam tematy wpływu zarządzania sobą w czasie na rozwój kariery i nie tylko.
20131001 - Olivia - Obsesyjne sprzątanie 1 „Obsesyjnie sprzątam” i na to jest rada. Cieszy mnie, gdy ludzie znajdują rozwiązanie swoich problemów, dzięki poradom, dlatego zostałem ekspertem w zarządzaniu czasem dla miesięcznika OLIVIA i portalu InteriaKOBIETA – październik 2013

 
Moje artykuły ukazały się także m.in. w:


! logo - zbior log 150px - 6 i więcej log - TYLKO 6